بزرگسال تغذیه فرنگی صبحانه کودکان

بزرگسال: تغذیه فرنگی صبحانه کودکان مواد غذایی صبحانه سالم صبحانه مقوی برنامه غذایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درخواست کی‌روش جهت پاسخ به علی کریمی

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جلسه با رییس فدراسیون خواستار آن شده است تا در یک برنامه تلویزیونی پاسخ بیانات علی کریمی را بدهد.&n

درخواست کی‌روش جهت پاسخ به علی کریمی

درخواست کی روش جهت پاسخ به علی کریمی

عبارات مهم : تصویر

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جلسه با رییس فدراسیون خواستار آن شده است تا در یک برنامه تلویزیونی پاسخ بیانات علی کریمی را بدهد.

به گزارش ایسنا، بعد از این که علی کریمی در مناظره تلویزیونی با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال به بعضی از شرایط تیم ملی فوتبال، اعضای کادر فنی و اردوهای این تیم ایراد گرفت، کارلوس کی روش در تصویر العمل و در پیامکی سخنان و تصویر العمل هایی علی کریمی را “بزدلانه” توصیف کرد که در این راستا علی کریمی نیز تصویر العمل تندی به این پیامک سرمربی تیم ملی فوتبال نشان داد.

پس از این اتفاق، سرمربی تیم ملی فوتبال در جلسه ای با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ضمن گلایه از انتقادات مطرح شده است راجع به تیم ملی درخواست کرده تا شرایطی فراهم شود تا در در یک برنامه تلویزیونی پاسخ بیانات علی کریمی را بدهد.

درخواست کی‌روش جهت پاسخ به علی کریمی

با توجه به این که برنامه “90” در هفته آینده بر روی آنتن نخواهد رفت، باید منتظر حضور کارلوس کی روش در برنامه هفتم اسفند عادل فردوسی پور بود.

به گزارش ایسنا، بعد از برگزاری مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت تصویر العمل هایی فراوانی به این مناظره در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و در میان مردم مطرح شده است است و بسیاری از هواداران فوتبال نیز در جناح بندی های متفاوت به حمایت از علی کریمی و بعضا سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پرداخته اند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جلسه با رییس فدراسیون خواستار آن شده است تا در یک برنامه تلویزیونی پاسخ بیانات علی کریمی را بدهد.&n

واژه های کلیدی: تصویر | برنامه | فوتبال | علی کریمی | سرمربی تیم | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs