بزرگسال تغذیه فرنگی صبحانه کودکان

بزرگسال: تغذیه فرنگی صبحانه کودکان مواد غذایی صبحانه سالم صبحانه مقوی برنامه غذایی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی واکنش‌ها خصمانه آمریکایی‌ها نگرانی یکسان روسای همه پارلمان‌ها / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روسای همه پارلمان‌های حاضر در اجلاس از واکنش‌ها آمریکایی‌ها دلواپس هستند

واکنش‌ها خصمانه آمریکایی‌ها نگرانی یکسان روسای همه پارلمان‌ها / لاریجانی

لاریجانی: واکنش‌ها خصمانه آمریکایی ها نگرانی یکسان روسای همه پارلمان ها

عبارات مهم : اجلاس

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روسای همه پارلمان های حاضر در اجلاس از واکنش‌ها آمریکایی ها دلواپس هستند

به گزارش ایسنا علی لاریجانی در توضیح نشست با روسای پارلمان های حاضر در اتحادیه بین المجالس، گفت: چند ملاقات با روسای مجالس کشورهای متفاوت از جمله عراق، مکزیک، ویتنام و ترکیه برگزار شد که در هر کدام پرسشها خاص بین دو کشو مطرح شد ولی در دیدار با روسای پارلمان عراق و ترکیه راجع به پرسشها پیچیده منطقه گفت وگو و مشورت های مستند است.

واکنش‌ها خصمانه آمریکایی‌ها نگرانی یکسان روسای همه پارلمان‌ها / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در دیدار با روسای پارلمان عراق و ترکیه چند عنوان مهم از جمله امنیت در منطقه، ساماندهی پرسشها منطقه و همچنین زیاد کردن روابط تجاری مباحث مهم و راهگشا مطرح شد.

وی با یادآوری صحبت خود در اجلاس بین المجالس، افزود: در این صحبت به اوضاع کشور عزیزمان ایران و آمریکا و مشکلاتی که بین دو کشور وجود دارد، اشاره شد، همچنین به طرح شرایطی که آمریکا به دنبال آن هست، پرداخته شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روسای همه پارلمان‌های حاضر در اجلاس از واکنش‌ها آمریکایی‌ها دلواپس هستند

وی ادامه داد: برگزاری نشست های متعدد با روسای پارلمان های دیگر کشورها از مزیت های است که در حاشیه این اجلاس برگزار می شود، لیکن فرصتی جهت استماع نظر و اعتقاد جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در خصوص موارد متفاوت از زبان خودمان است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی یکسان روسای همه پارلمان های حاضر در این اجلاس از واکنش‌ها آمریکایی ها، گفت: رئس جمهور آمریکا بسیار تحقیر آمیز حرف می زند، دونالد ترامپ در مدت ریاست جمهوریش صورت ای از کشور آمریکا نشان داده که مورد نقض همه دنیا قرار گرفت.

وی با انتقاد از بیانات ضد ایرانی ترامپ در صحبت اخیر خود، یادآور شد: بیان حرف های بی اساس و درهم مدیر جمهور آمریکا نشان از ناتوانی وی در تفهیم مفاهم هست، لذا این ناتوانی باعث بیان وارونه پرسشها شده است است.

واکنش‌ها خصمانه آمریکایی‌ها نگرانی یکسان روسای همه پارلمان‌ها / لاریجانی

وی با بیان این که «باید از این وقت استفاده کرد»، افزود: نمایندگان حاضر در این اجلاس اکثرا دارای ساختار دموکراتیک هستند و تنها بعضی مجالس انتخاباتی هستند، علاوه بر این روسالی پارلمان های حاضر بیانات دیکته شده است دولت های خود را مطرح نمی کنند از این رو ارتباط برقرار کردن با آنها مهم است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری سایر نشست ها در روزهای آتی این اجلاس، گفت: هیات پارلمان کشور عزیزمان ایران در روزهای آتی هم تلاش خواهیم کرد که با دیگر روسا نیز به گفت وگو بپردازد.

واژه های کلیدی: اجلاس | ترکیه | اسلامی | آمریکا | آمریکایی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs