بزرگسال تغذیه فرنگی صبحانه کودکان

بزرگسال: تغذیه فرنگی صبحانه کودکان مواد غذایی صبحانه سالم صبحانه مقوی برنامه غذایی

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکایی‌ها آماده تقابل نظامی با کره شمالی باشند / دانفورد

رئیس ستاد یکسان ارتش آمریکا گفت، آمریکایی‌ها باید آماده احتمال تقابل نظامی با کره شمالی باشند چون برنامه اتمی این کشور تهدیدی جدی است.

آمریکایی‌ها آماده تقابل نظامی با کره شمالی باشند / دانفورد

دانفورد: آمریکایی ها آماده تقابل نظامی با کره شمالی باشند

عبارات مهم : آمریکا

رئیس ستاد یکسان ارتش آمریکا گفت، آمریکایی ها باید آماده احتمال تقابل نظامی با کره شمالی باشند چون برنامه اتمی این کشور تهدیدی جدی است.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پولیتیکو، اگرچه ژنرال جوزف دانفورد، مدیر ستاد یکسان ارتش آمریکا به اهمیت در نظر گرفتن فشارهای اقتصادی و دیپلماتیک جهت متوقف کردن برنامه های اتمی و موشکی کره شمالی تاکید کرد، ولی تاکید کرد که گزینه نظامی نیز باید در دستور کار باشد.

آمریکایی‌ها آماده تقابل نظامی با کره شمالی باشند / دانفورد

وی ادامه داد: افراد زیادی راجع به گزینه های نظامی علیه کره شمالی با استفاده از واژه “غیرقابل تصور” صحبت می کنند. ولی همانطور که به همتایانم گفته ام، این مساله غیرقابل تصور نیست که گزینه نظامی را جهت تصویر العمل به ظرفیت های اتمی کره شمالی در نظر بگیریم. آنچه جهت من غیرقابل تصور است این است که اجازه دهیم تا کشوری با استفاده از توانایی های اتمی خود “کلورادو” را نشانه قرار دهد. کار من این است که گزینه های نظامی را به گونه ای تقویت کنم که چنین اتفاقی رخ ندهد.

رئیس ستاد یکسان ارتش آمریکا در جریان صحبت در نشست امنیتی “آسپن” با حضور مقام های ارشد امنیتی ملی، کارشناسان و سایر افراد برجسته که روز شنبه آخر یافت، به بررسی اوضاع در شبه جزیره کره و گزینه های مربوط به کره شمالی پرداخت و تاکید کرد که آمریکا و متحدانش چون ژاپن و کره جنهوبی خودشان را جهت رویارویی با حملات احتمالی کره شمالی آماده کرده اند.

رئیس ستاد یکسان ارتش آمریکا گفت، آمریکایی‌ها باید آماده احتمال تقابل نظامی با کره شمالی باشند چون برنامه اتمی این کشور تهدیدی جدی است.

در نشست روز شنبه، دانفورد همچنین مکررا تاکید کرد که از رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا در زمینه های متفاوت مشمول بر جلب حمایت زیاد بین المللی در اعمال فشار بر کره شمالی و تلاش جهت احیای روابط دیپلماتیک میان قطر و سایر کشورهای همسایه، حمایت می کند.

واژه های کلیدی: آمریکا | آمریکایی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs